Gasteiz- Durango norabideko autobusak

ALSA
Irteera Iritsiera  Iraupena Prezioa Egunak
07:00 08:00 1h 00min 3,5€/ 6,65€ (joan-etorria) AAAOO
08:00 09:00 1h 00min 3,5€/ 6,65€ (joan-etorria) LI
09:30 10:30 1h 00min 3,5€/ 6,65€ (joan-etorria) AAAOO
12:30 13:30 1h 00min 3,5€/ 6,65€ (joan-etorria) AAAOOLI
13:30 14:30 1h 00min 3,5€/ 6,65€ (joan-etorria) AAAOO
15:30 16:30 1h 00min 3,5€/ 6,65€ (joan-etorria) AAAOO
16:30 17:30 1h 00min 3,5€/ 6,65€ (joan-etorria) LI
18:15 19:15 1h 00min 3,5€/ 6,65€ (joan-etorria) AAAOO
20:00 21:00 1h 00min 3,5€/ 6,65€ (joan-etorria) LI
20:30 21:30 1h 00min 3,5€/ 6,65€ (joan-etorria) AAAOO

Durango- Gasteiz norabideko autobusak

ALSA
Irteera Iritsiera  Iraupena Prezioa Egunak
07:10 08:10 1h 00min 3,5€/ 6,65€ (joan-etorria) AAAOO
08:15 09:15 1h 00min 3,5€/ 6,65€ (joan-etorria) AAAOO
09:15 10:15 1h 00min 3,5€/ 6,65€ (joan-etorria) LI
10:45 11:45 1h 00min 3,5€/ 6,65€ (joan-etorria) AAAOO
13:45 14:45 1h 00min 3,5€/ 6,65€ (joan-etorria) AAAOO
15:00 16:00 1h 00min 3,5€/ 6,65€ (joan-etorria) AAAOOLI
17:00 18:00 1h 00min 3,5€/ 6,65€ (joan-etorria) AAAOO
18:15 19:15 1h 00min 3,5€/ 6,65€ (joan-etorria) LI
21:30 22:30 1h 00min 3,5€/ 6,65€ (joan-etorria) AAAOOLI 
  • Alsa Bannerra